Sonunda bitti

9 Nisan 2013 Salı

Yorgunluğu üzerinden daha yeni atabildimden bugün olanları daha yeni yazıyorum.

Bugün fazla uğraştık denemez ama en baba işi hallettik. Belgeleri son düzenlemeyle beraber tekrar yazdırdık. ( bu arada USB belleğime virüs girdi. Bugünün tek olumsuz olayı )

Belgeler tamamlandıktan sonra geriye imza kalıyor. Son yazımda belirttiğim gibi imza işini ilk seferde halledememiştik. Bugün belgeleri alır almaz imza için koşturduk. Tam kata çıktık ki o da ne ! Bölüm kordinatörü bize doğru geliyor. Tam derse girecekmiş. Ama Allah'tan iyi niyetli biri. Hemen oturup tüm belgelerimize imza attı. Diğer taraftan RİGA için, babasının çoğu yeri gezdiğini ve aralarında en çok RİGA'YI beğendiğini söyledi. Harfiften sırtımızı sıvazladı.

Geriye genel kordinatör ve bölüm başkanı kaldı. Şansımız yaver gitti bu konu da onu belirteyim. Tam bölüm başkanının yanına gitmeye hazırlanırken karşıdan bize doğru geldiğini gördük. Derse gidiyormuş. "Hallettiniz mi? Getirin imzalayayım" dedi.O ara en çok duymak istediğimiz şey tabi. Hemen arkasından koşturduk sınıfa girdik. Ders öncesi hepsini imzaladı.

Şimdi geriye ne kaldı ? Genel kordinatör. Bir hevesle gittik kapıya yüklendik. Ama odasında yok. O an çok köyü işte. Bir istek ve arzuyla işler bitsin diye uğraşırken o kapı açılmıyor ya. Ama. Yarabbi. En müslümanı Allahsız yapacak bir durum.

Bekle,bekle,bekle…¿ yok gelmiyor. Artık tam pes edeceklen merdivenlerden çıkarken gözüktü. O an o merdivenlerden çıkan hocanın benim için Adrina Lima'dan farkı yoktu. Hemen daldık odaya. Verdik belgeleri. İmza atarken aynı zamanda yine azar ve ezici konuşmalar devam etti. Hem en son bana getirin imzalayacağım diyor hem de bugün "çok yoğunum başka birine devrettim imzalayacak" diyip fırça atıyor. Umarım bir daha o kapıdan içeri girmek zorunda kalmam.

En son belgeleri tarattık. Yarın mail ile karşı tarafa yollayacağız.

Sorun çıkmaz umarım. Yoksa benim tansiyonum çıkar.

0 yorum:

Yorum Gönder